Copyright © 2015 by "AGP SERVISS PLAST"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: manager@agpserviss.lv
 
 
Sāls-smilts konteineri

Nākošo ziemu daudzi namu apsaimniekotāji gaida ar lielām bažām. Ņemot vērā iepriekšējā gada pieredzi, pagalmu un ietvju attīrīšana no sniega un ledus sagādāja daudz rūpju. Šādā gadījumā ikvienai lietai, kas jebkādā veidā var palīdzēt sētnieka darbā, ir liela nozīme. Arī tam, kur un kā tiek uzglabātas attīrīto virsmu kaisīšanai paredzētās smiltis vai sāls. Šim nolūkam piedāvājam izvēlēties konteinerus, kas īpaši piemēroti birstošo materiālu (smiltis, grants un sāls) uzglabāšanai. Tie ir dažāda tilpuma - 70 litri, 80 litri, 120 litri, 150 litri, 160 litri, 250 litri, 300 litri, 360 litri un 500 litri.

Konteineri piemēroti birstošu materiālu (smilšu, grants, sāls) uzglabāšanai.Šos konteinerus ir iespējams novietot uz ielām, autostāvvietās, uz ietvēm, ceļu malās. Konstrukcija nodrošina optimālu funkcionēšanu un stabilitāti. Noturīgi pret laika apstākļu un sāls iedrabību. Mazs svars un mūsdienīgs dizains.

Standartkrāsas - zaļa un dzeltena. Papildaprīkojums - slēdzenes kronšteins.
Vācijā ražoti sāls-smilts konteineri - ideāli piemēroti mūsu klimatiskiem apstākļiem. Temperatūras diapazons no -30°C līdz +40°C. Izturīgi pret UV starojumu un sāls iedarbību.
Aprīkoti ar galvanizētām metāla vāka atsaitēm.
Papildaprīkojums - atslēgas kronšteins.
Pieejamās krāsas - pelēki ar oranžiem vākie, zaļi ar oranžiem vākiem.
Papildaprīkojums - slēdzenes kronšteins.

Izmēri: 210 litri (790x605x775mm), 400 litri (945x725x930mm)
Sāls/smilts kaisāmie ratiņi
Profesionāli sāls - smilts kaisāmie ratiņi, paredzēti ietvju un braucamo daļu uzturēšanai ziemas periodā.

Vasarā šos ratiņus var izmantot kā zāles sējēju un zālienu mēslošanai. Tvertne, kas aprīkota ar sietu lielāku frakciju atsijāšanai, paredzēta 30 l kaisāmam materiālam.